skip to Main Content

Larvey’de proje süreci aşağıda belirttiğimiz şekilde işliyor.

MÜŞTERİ

MÜŞTERİ
Larvey

TEKLİF

1

Lütfen bize proje teklifinde bulunmadan önce web sitenizde projenizle ilgili bilgileri okuyun ve Proje Teklif Formunu doldurun. Bu döküman projenizi hızlı ve etkili biçimde anlamımızı kolaylaştıracaktır.

ONAY

2

Merhaba! Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Web Proje formunuzu okuduktan sonra 24 saat içerisinde size dönüş yapacağız.

SÖZLEŞME

3

Projenizin büyüklüğüne göre, iki tarafın da haklarını koruyan bir sözleşme gönderebiliriz. Düşük bütçeli projeler için bu adım atlanabilir.

SÖZLEŞME

4

ÖN ÖDEME

5

Proje toplam ücretinin %50’si ön ödeme olarak alınır. Bu, firmaların kendini ödeme yapmaktan kaçınan müşterilerden sakınmak ve bütünüyle projeye konsantre olabilmek için aldığı standart bir ödemedir.

BAŞLANGIÇ

6

Başlıyoruz! Ön ödeme tarafımıza ulaştığında, asıl proje süreci başlamış oluyor.

ANALİZ

7

Özel istek ve hedeflerinizi dinler, tespitlerde bulunuruz. Detaylı bir analiz çalışması yapar, en uygun iş planını oluştururuz.

TASARIM

8

Bu aşamada; toplanan bilgiler ve analiz aşaması doğrultusunda, ihtiyaç duyulan görseller oluşturulur. Bu konuda bize güvenin.

GELİŞTİRME

9

Bu aşamada kodlama başlıyor. Fazla bilgi veremeyiz, meslek sırrı 🙂

TEST

10

Bu aşamada, sistemde herhangi bir hata olup olmadığı kontrol edilir ve güvenlik testleri yapılır.

SON ÖDEME

11

Toplam ücretin geri kalan kısmını tarafımıza ödediğinizde projenizi size göndereceğiz.

DOSYA TRANSFERİ

12

Son! Proje müşteriye gönderildi ve proje süreci sona erdi.

Tatminkar bir sonuca ulaştığımız ve birlikte harika bir proje gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Umarız gelecekte daha başka projelerde tekrar birlikte çalışırız!