skip to Main Content

LOGO TASARIMI

Logo Tasarımı

Basit bir işlem olarak görülen logo aslında işletmenizin yaşadığı sürede temsil edecek bir bayrak niteliğindedir. Kurumsal duruş ve işinize en uygun logo tasarımları için onlarca tasarımdan birini seçerek dilediğiniz revize işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

EVRAK TASARIMLARI

Evrak Tasarımları

Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Kartvizit, Dosya, Bloknot, Muhasebe Evrakları (Sürekli form, Fatura, İrsaliye, Makbuz), Şirket Giyim ve Davranış Kuralları, Kurumsal Kimlik Kullanım Kılavuzu, Araç Giydirme, Bina Cephesi, Broşür, Katalog, Insert, El ilanı, Afiş ve daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.

PROMOSYONLAR

Promosyonlar

CD etiket, Kalem, Bardak, Etiket, Takvim, Tebrik Kartları, Davetiye, Sertifika, Onur belgesi ve bir çok promosyon ürün tasarımlarının kurumsal kimliğinize uygun olması için hemen arayın.

Kurumsal Kimlik Hazırlama

Tüm firmaların açılışı itibarı ile başlayan kurumsallaşma ihtiyaçlarının tamamıdır. Web sitesi, kartvizit, araç kaplama, davetiye, logo, broşür, katalog ve benzeri tüm ihtiyaçlar kurumsal kimlik oluşturmada önemlidir.
Kurumsal kimlik işletmenizin imzasını oluşturmaktadır. Logonuzun çevrim içi ortamlarda ve basım yayınlarında geometrik kuralların dahilinde nasıl kullanılabileceğini tarif etmektedir. Markalaşma çalışmalarında kurumsal renklerinizden ürünlerinizin tanınması sağlanır. Kurumsal renkler sektörünüz için özenle seçilir. Özgün renkler kullanılarak ürünlerinizin tanıtımı gerçekleştirilir. Tüm tasarımlar CMYK, RGB ve HEX ortamlarında kullanılabilecek şekilde düzenlenir ve kullanılabilir.

Tüm bu çalışmalar ile işletmenizin, markanızın ve ürünlerinizin dışarıdan nasıl görüneceği, ilgi çekici hale gelerek talep yükseltici duruşu olabilmesi açısından oldukça önemlidir.