skip to Main Content

Larvey Yazılım Hakkımızda

HAYDİ TANIŞALIM.

Larvey 2008 yılında yazılım ve tasarım alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Gelişen web sektöründe talepler değişkenlik göstererek web siteleri ziyaretçi ve satış odaklı dönüşümler sağlayabilecek projeler haline gelmiştir. Webisse markası ile kollektif bir birliktelik halinde yaklaşık 1 yıllık çalışmalar ardından Webisse markası Larvey’in bünyesine dahil olmuştur.

2011 yılında çalışmalarına başladığımız ve dünyanın en gelişmiş içerik yönetim sistemini (Candtry) web projelerimizde sisteme entegre ederek daha dinamik yönetim sistemleri geliştirdik. Yazılımın ihtiyacı olan çeşitli reklam fikirlerini hizmetlerimiz arasına koyarak tüm web projelerin başarıya ulaşmasına aracı olduk. Bir web sitesi ile internetin işletmeleri ciddi cirolara kavuşturduğunun şahidiyiz. Referanslarımız ise başarılarının mimarı olarak şüphesiz ki bizleri göstereceklerdir.

Günümüz itibarı ile masaüstü – mobil uygulamalar, e-ticaret projeleri ve kurumsal web yazılımları hizmetleri vermekteyiz. Yazılım projelerinin ardından, Google Ads, Sosyal Medya yönetimi ve reklamları, SEO çalışmaları ve danışmanlığı, Video prodüksiyon reklamları hizmetlerini 12 kişilik ana kadro ile sunmaktayız.

Larvey sıra dışı bir yazılım ve benzersiz reklam stratejileri ile işinizi internete taşırken markanıza değer katabilecek istisna bir ajanstır. Tanıştığımıza memnun olduk, bir çaya da bekleriz…

Neden Sizinle Çalışmalıyım?

Kurumsal Web Yazılımları

Larvey olarak projelere bakış açımız oldukça geniştir. Bir web sitesinin sunucuya yüklenip bırakılmasından yana değiliz. Yazılım sürekli olarak güncellenir ve güncellemeler yönetim sistemine yüklenir. Siz paneli kullanırken bile teknoloji sisteminizde geliştirilmeye devam eder. 2-3 yılda bir web sitesi yenilemenize gerek kalmaz.

Larvey Mobil Uygulamalar

İşlerinizi hızlandıracak çözümler gerekiyorsa tüm yazılım taleplerinize cevap verebilecek kıdemli yazılım ekibimiz hizmetinizdedir. Larvey olarak bir işletmedeki tüm yazılım ihtiyaçlarına cevap verebilecek ekibimiz var.

Seo Danışmalığı

Yazılımların tümünde lokal seo çalışması yapılır. Web siteniz ve işletmeniz bilinen tüm haritalara eklenir. Basit bir seo alt yapısı yerine gelişmiş bir seo yönetimi mevcuttur. Web siteniz aynı zamanda size seo danışmanlığı yaparak potansiyel müşterilerinize erişmeniz için ipuçları sağlar. Ziyaretçi alan bir web site ile harcadığınızdan kat kat fazlasını kazanabilirsiniz.

Google Reklamları

Larvey kollektif bir yazılım ve reklam ajansıdır. Yazılım, SEO, İnternet reklamları, Sosyal Medya ve Video Prodüksiyon hizmetleri de sunar. Larvey ile çalışarak sektördeki en büyük rakibinizi bile geride bırakma şansınız vardır. Büyük düşünüyorsanız Türkiye’nin tek kollektif yazılım ve reklam ajansı olan Larvey’i tercih etmelisiniz.