skip to Main Content
seo nedir arama motoru optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Ürün, uygulama ve/veya hizmetlerinizin web platformlarında bilinen arama motorlarında (Google, Yandex, Bing vb.) arama sonuçlarında ön sıralarda çıkılması için yapılan stratejik ve organik çalışmalar bütünüdür. Web altyapısı tamamen SEO kriterlerine uygun hale getirilir. Ardından sektörünüzde ziyaretçilerin ilgilendiği anahtar kelimeler üzerinden ön sıralara yükselmek için çalışmalar gerçekleştirilir. Rakiplerinizin önüne geçerek sektörel pazarda işletmeniz marka haline gelerek potansiyel müşterilerinize erişmeniz kolaylaşır. Orta vadede ciddi bir ciro artışı sağlar. Uzun vadede sektörünüzün lider firmaları arasında yerinizi alırsınız. SEO internetin gücüne inanan ve vizyonunda yüksek hedefler olan işletmelerin es geçemeyeceği dijital pazarlama alanlarındandır.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde işletmeler, ilginç sektörde işler yapmıyorsa her potansiyel müşteri açısından alternatifleri vardır. Ben en iyisiyim, en özeliyim, en çeşitli ürün portföyü bende vb. diyerek müşterilerin işletmenize gelmesi beklenemez.

Şimdi ismen tanıdığınız büyük bir işletmenin adını facebook, instagram, twitter vb. gibi sosyal medya platformlarından arayın. Göreceksiniz ki, her işletmenin büyüme sürecinde sosyal medya yönetimine ihtiyacı vardır. Sosyal medya yönetimi ile potansiyel müşterileriniz ile iletişim halinde olursunuz. Kampanya ve yenilikler ile ilgili bilgiler sunarak yeniden pazarlama stratejileri geliştirilebilir

sosyal medya yönetimi
google ads reklamları

Google Ads Reklamları

Google aramalarında ilk sırada olun. Her bir tıklama başına ücret ödeyerek müşterileriniz ile iletişime geçin. Google Ads reklamları ile sadece etkileşim gerçekleşirse ödeme yaparsınız. En düşük maliyetler ile binlerce potansiyel müşteriyle iletişime geçebilirsiniz. Google Ads reklamlarında önemli olan ne kadar dönüşüm alacağınızdır. Larvey ile harcadığınız bütçenin çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya hesaplarınıza hayat verin. Hedef kitlenize en yakın sosyal medya kullanıcılarının işletmenizi takip etmesini sağlayarak potansiyel müşterilerinize erişin. Yaptığınız paylaşımlar binlerce kişiye ulaşsın ve sosyal medya ile işleriniz büyüsün.

Sosyal medya reklamlarında tıklama, beğeni, görüntüleme başına ödemeler gerçekleşmektedir. Reklamınız sektörünüzde hedef kitleye yönelik olarak düzenlenir ve en yüksek dönüşüm elde edilir. Düzenli reklam çalışmaları ile prestijiniz yükselecek ve internetin gücünü işletmenizdeki cirolara bakarak fark edebileceksiniz.

Larvey,  sizin için dönüşümü en yüksek görsel, animasyon ve videoları sosyal medya hesabınızda hazırlar.

sosyal medya reklamları